Skip to content Skip to footer
Piotr Kwiatkowski

Zarząd oddziału PTTK im.Zygmunta Kwiatkowskiego w Golubiu-Dobrzyniu, Gospodarz Zamku Golubskiego regularnie współpracuje z Firmą “Warsztat Stolarski Wiesław Skrobiszewski”. Firma ta wykonuje swoje zadania zawsze sprawnie i bez zarzutu pod względem budowlanym i konserwatorskim. W roku 2009 Pan Wiesław Skrobiszewski wykonał wszystkie stolarki w renesansowym pomieszczeniu z XVI wieku. Oddział PTTK w dalszym ciągu zamierza kontynuować współpracę z Firmą “Warsztat Stolarski Wiesław Skrobiszewski”

Piotr Kwiatkowski

Prezes Zarządu Oddziału PTTK
mgr inż. Roman Czarnecki

Firma Warsztat Stolarski Witold Skrobiszewski w latach 2014, 2015 i 2016 wykonywała dla SAP-PROPERTY Sp. z o. o. schody drewniane samonośne montowane w mieszkaniach dwupoziomowych w budynku “Dwór Marcelin” przy ul. Marcelińskiej 62 w Poznaniu. Począwszy od pierwszych etapów projektowania firma wykazywała się dużą innowacyjnością i różnorodnością w zakresie możliwości wykonania technicznego całych schodów, po prace montażowe, które przebiegały bardzo sprawnie i schody oddawane do użytku były wykonane bez zastrzeżeń. Po ponad dwóch latach ich użytkowania nie odnotowaliśmy żadnych nieprawidłowości. Wobec powyższego z pełną odpowiedzialnością możemy polecać firmę Warsztat Stolarski Witold Skrobiszewski jako wzorowego producenta schodów.

mgr inż. Roman Czarnecki

Dyrektor zarządzający SAP-PROPERTY
Roman Pikuła

Finalista konkursu – Modernizacja roku 2010 za “Adaptacja Hali Traków na Izbę Historyczno-Edukacyjną Skrwilno” dla “Warsztat Stolarski mgr inż. Witold Skrobiszewski Białkowo”

Roman Pikuła

Komisarz konkursu - Modernizacja roku 2010
Wojciech Świątkowski

W trakcie wykonywania robót firma wykazała się profesjonalnym i należytym przygotowaniem kadrowym oraz sprzętowym do wykonania inwestycji o takim charakterze i zakresie prac. Prace zostały wykonane w sposób kompleksowy i profesjonalny.

Wojciech Świątkowski

Właściciel MURABET
mgr inż. Piotr Kasprzyk

Nadleśnictwo Trzebciny zaświadcza, że firma Warsztat Stolarski Wiesław Skrobiszewski 87-400 Golub-Dobrzyń, Białkowo 49 była wykonawcą zadania pn. “Rozbudowa i przebudowa budynku gospodarczego przy leśniczówce Zazdrość”. Prace budowlane związane z wykonaniem niniejszego zadania realizowane były w okresie od 5 czerwca 2012r. do 30 listopada 2012r. Podczas realizacji firma Warsztat Stolarski Wiesław Skrobiszewski wykazała się doświadczeniem oraz dobrą organizacją robót. Prace zgodnie z terminem. Współpraca układała sią bardzo dobrze. Firmę Warsztat Stolarski Wiesław Skrobiszewski można polecić jako solidną rzetelną.

mgr inż. Piotr Kasprzyk

Nadleśnictwo Trzebciny
mgr inż. Leszek Popowski

“Podczas realizacji zadań wykonawca wykazał się wysokim doświadczeniem i dobrą organizacją robót. Prace te są wykonywane sumiennie i starannie. Dotychczasowa współpraca układała się bardzo dobrze, każdy sygnalizowany problem jest natychmiast rozwiązywany.”

mgr inż. Leszek Popowski

Nadleśnictwo Rytel

nasi klienci

Umów się na bezpłatny pomiar